The Ritz Carlton *****

hotely v Dubaii


dubai

Hotel leží podél 300 metrů dlouhé prvotřídní pláže na elegantní Jumeirah Beach, Ritz-Carlton v Dubai je oázou naprostého luxusu. Se 138 pokoji mohou hosté počítat se soukromím a osobní péčí, jímž je Ritz-Carlton věhlasný. Atmosféra je zde vřelá a uvolněná a vše obklopuje jedinečnost místní kultury. Hotel se pyšní skvostnými lázněmi Balinese Spa, které jsou snovým útočištěm pro tělo i mysl. Děti ubytováni v hotelu se mohou zabavit v Dětském klubu, ve kterém na ně čekají celodenní zábavné aktivity.

Ubytování

138 hotelových pokojů a apartmánů je prostorné a nádherně vyzdobené, vlastní balkón nebo terasa jsou samozřejmostí. Vybavení pokojů zahrnují 24hodinovou pokojovou službu, dvakrát denně úklidovou službu, sejf, dvoulinkový telefon, milibar, abnormálně velkou koupelnu s oddělenou sprchou a WC, župany a přezůvky jsou samozřejmostí. Místnosti Klubu jsou stejně jako všechny pokoje s výhledem na moře.

Příslušenství

- čistírna oblečení
- 24 hodinový servis
- uvítací drink po příjezdu + osvěžení
- businness centrum
- klenotnictví
- obchody a boutique
- obslužné parkování (sluha při prarkování)

Využití voného času

- kadeřnictví
- tělocvična
- aerobic studio
- 4 vyvýšené tenisové kurty
- 2 klimatizované squaschové kurty
- široká nabídka pěčovateslkých služeb (lázně apod.)
- vodní sporty
- 3 bazény
- soukromý bazén pro členy plážového klubu
- děcký bazén se skluzavkou

Starvování a zábava

V The Ritz Carlton v Dubai je každé jídlo oslava a žážitek. Ať už jde o obyčejné jídlo, tradiční odpolední čaj nebo romantickou večeři pro dva. Nevtíravé, přesto pečlivé služby jsou známkou každé restourace v komplexu. (celkem 6 restourací)

Maximální obsazení

2 dospělí + 2 děti (do 8let)
2 dospělí + 1 dítě (do 12let)
3 dospělí

Čas dopravy z letiště