Burj Al Arab *****

hotely v Dubaii


hotel

Mnohými uznávaný za  nejluxusnější hotel, je Burj Al Arab jistě nejhonosnějším hotelem na světě. Od jihu Dubaie je vzálen 17km. Věž nejvyššího hotelu světa se vypíná do výšky 321 metrů nad proslulým hotelem Jumeriah Beach a vodním parkem Wild Wadi. Tato unikátní budova ve tvaru vlající plachty na uměle vytvořeném ostrově je s pevninou spojena  280 metrů dlouhou, tenkou lehce zakřivenou hrází nevrženou tak, aby se podobala elegantní Arabské plachetnici. Jakkoli je samotná budova impozantní, interiéry berou dech. Nejkvalitnější materiály, nejdůmyslnější  řemeslné umění, nejsilnější zaujetí pro detail, smělé použití luxusních materiálů a divokých bujných barev se spojuje v přepychový celek.

Ubytování

V hotelu Burj Al Arab nenajdete žádné pokoje, jsou zde pouze apartmány. Celkem je zde 202 apartmánů s úžesným výhledem na moře. Jejich čirá honosnost je podložena technologiemi, které dokáží vše od ovládání 42 televizních programů až po zatahování závěsů

Příslušenství

- Možnost pohlídání dětí
- Sluha k dispozici 24 hodin denně
- Kadeřnictví a salón krásy
- Vrátný
- Konferenční a zasedací místnosti
- Recepce na každém podlaží
Zdarma neomezaný vstup do vodního parku Wild Wadi!

Využití voného času

- Plavecký bazán
- Lázně
- Kondiční a fitness centrum
- Kryté bazény
- Kulečník
Hosté Burj Al Arab mohou též využívat nabízených služeb v komplexu Jumeriah Beach

Starvování a zábava

Hostům je umožněno stolovat soukromě v ojedinělých prostorách apartmánu. Hotelová služba přichystá vše co si jen můžete přát, včetně sluhy, aby obsluhoval vás i vaše přátele.
Je zde nabídka osmi restaurací včetně restaurace “Al Muntaha“ , jenž je zavěšená 210 metrů nad mořem a restaurace “Al Mahara“ s podmořskou tématikou dosaženou jedinečným ponorkovým simulátorem.

- Plážová restaurace Majlis Al Bahar
- Bar u bazénu
- Pánský bar

Maximální obsazení

Jeden apartmán je určen pro 2 dospělé a 2 děti (do 12let) nebo pro 3 dospělé

Čas dopravy z letiště

jen 20 minut


Člen „ Vůdčích hotelů světa“ (The Leading Hotels of the World)