Mina A´ Salam *****

hotely v Dubaii


dubaj

Tento hotel je mnohými lidmi vyhledávaný pro svůj styl, který je nádherný. Především pro své autentické vyjádření abarské architektury. Mina A´ Salam znamená v překladu "přístav míru". Základ všech hotelových zážitků, které na Vás působí, je založen na sladěném mixu pečlivě udržovaného okolí, neformálního prostředí s prvky pestrých arabských témat.

Interiery hotelu odhalují labyrint skvostných detailů, bohatého vybavení a vkusné dekorace. Venkovní prostory s uchvatnými zahradami zdůrazňují klikatící se vodní cestičky s tradičními vodními taxíky, které Vás povozí okolní krajinou. Nápadité bazený lemují širokou otevřenou pláž přímo u hotelu. Teplá voda Arabského zálivu dotváří celkový dojem pohody. Hotel Mina A´ Salam je jedinečným únikem do světa, kde se budete cítit honosně.

Hotel je spojen promenádou s proslulým hotelem Jumeriah Beach, Burj Al Arab a aquaparkem Wild Wadi. V nabízených možnostech příležitostí, je hotel v Dubai bezkonkurenční. Všechny tyto nemovitosti řídí Jumerich International Group a nabízené služby mají nejvyšší úroveň pohostinostvi a také byly oceněny standardy první třídy.

Ubytování

Hotel nabízí 292 opulentních a nadprůměrně prostorných pokojů a apartmánů v arabské tématice s nezaměnitelnými výhledy na moře. Pro hosty vyhledávající ohromující exkluzivitu, je zde velký výběr aktivit starající se o Vaše blaho. Klub Execulive - nabízí obchodníků náležité vybavení a nejnovější technologie pro pořádání firemních akcí.

Příslušenství

- každý pokoj má balkón
- minibar
- TV a telefón s faxem
- scaner a fotokopírka

Využití voného času

- stránky nejsou ještě dodělány - děkujeme za pochopení

Starvování a zábava

 

Maximální obsazení

 

Čas dopravy z letiště