Le Royal Meridien Beach *****

hotely v Dubaii


hotel

Hotel leží podél zlatých písků věhlasné Jumeirah Beach. Elegantní pláže a zahrady, lázně v římském stylu a luxusní ložnice s vlastními balkóny je určen pro všechny cestující, kteří vyhledávají vysoký stupeň služeb, ať už pro obhcodní účely nebo pro odpočinek. Je zde na výběr z 12 restaurací a barů. Hotel leží v blízkosti světoznámého golfového klubu Emirates Golf Club. V Le Royal Meridien je kladen velký důraz na služby, které jsou na úrovni těch královských.

Ubytování

500 hotelových pokojů a  apartmánů jsou vhodné pro téměř každého cestujícího od nevtíravého luxusu standartních pokojů, po obchodní prostředí klubu a sofistikovanou nádheru věže. Každý pokoj má vlastní balkón, samostatně ovladatelnou klimatizaci, TV s nábídkou mezinárodních ale i místních kanálů, telefon, připojení k internetu, minibar, vanu, sprchu, fén a sejf přímo na pokoji.

Služby

- Hlídání dětí
- Královské kadeřnictví pro dámy i pány
- Obchody a značkové butiky
- Čistírny
- Komorník
- 24hodinová pokojová služba
- Připojení k internetu
- Plně vybavené obchodní centrum
- Bezpečnostní schránky
- Směnárna

Využití voného času

- Lázně Caracalla Spa & Health Club (tělocvična, aerobikové centrum, sauna, pára, Jacuzzi, bazény, masáže, salón krásy)
- 4 tenisové kurty
- 2 squashové kurty
- 2 teplotně kontrolované bazény
- Dětský bazén
- Hloubkové rybaření
- Široká nabídky vodních sportů
- Pro děti je připraven The Penguin Club nabízí širokou škálu zábavy, her a sportů pro dětí ve věku 4-12 let.

Starvování a zábava

Nabídka z mnoha restaurací a barů: Prime Rib, Ossibeno, Fusion, Mi Vida, Seabreeze, La Fornace, Brasserie, Al Murjan, Al Kaaima, The Piano Bar, Satchmo's nebo The Pool Bar.

Maximální obsazení

Pokoje Deluxe a Klubové pokoje: 2 dospělí a 2 děti (do 4 let) nebo 2 dospělí a 1 dítě (5-11 let). (2 dospělí a 2 děti jsou tolerovány dle uvážení hotelu).

Čas dopravy z letiště

30 minut